LVR Flote

Jaunumi

RBF piedalās Latvijas Jūras administrācijas rīkotajā ikgadējā sanāksmē

15.septembrī RĪGAS BRĪVOSTAS FLOTE Navigācijas nodaļas vadītājs Rinalds Zaķis un telekomunikāciju speciālists Didzis Megers piedalās Latvijas Jūras administrācijas rīkotajā ikgadējā sanāksmē par navigācijas tehnisko līdzekļu apsaimniekošanu, kas šogad notiek Salacgrīvā.

Sanāksmes galvenais mērķis ir informēt par nozares jaunumiem un aktualitātēm. Sanāksmes laikā plānots apspriest iespējamās izmaiņas normatīvajos aktos, tāpat sanāksmes dalībnieki dalīsies pieredzē par paveikto navigācijas tehnisko līdzekļu apsaimniekošanas jomā un attīstības priekšlikumiem turpmākajā darbā.

Navigācijas tehnisko līdzekļu apsaimniekošana ir viens no RBF pamatpakalpojumiem, ko veic pieredzējusi komanda četru speciālistu sastāvā. RBF apsaimnieko Rīgas brīvostas pārvaldes atbildībā esošos navigācijas tehniskos līdzekļus gan uz ūdens, gan krastā, kā arī sadarbojas ar citām ostu pārvaldēm, veicot navigācijas tehnisko līdzekļu nomaiņu un monitoringu.

Gallery

LVR Flote ir uzticams, stabils un pieredzējis uzņēmums, kas ar savu pakalpojumu klāstu veicina Latvijas ostu konkurētspēju

This site is registered on wpml.org as a development site.