LVR Flote

Vizītkarte

SIA "LVR Flote"

Ostu tehnisko pakalpojumu sniedzējs SIA “LVR Flote” ir Rīgas brīvostas pārvaldes kapitālsabiedrība, kas dibināta 2010. gada 13.septembrī.

LVR Flote tika izveidota ar mērķi nodrošināt kvalitatīvus, drošus un daudzpusīgus pakalpojumus Rīgas brīvostas akvatorijā ienākošajiem kuģiem, to īpašniekiem un aģentēšanas kompānijām. Uzņēmumam augot, LVR Flote, tās vairāk nekā 10 gadu darbības laikā ir attīstījusies par daudzpusīgu un spēcīgu ostas tehnisko pakalpojumu sniedzēju, kas veiksmīgi darbojas hidrogrāfijas, navigācijas, ledus laušanas, kuģu iznomāšanas, un ostas infrastruktūras apsaimniekošanas virzienos.

Mūsu galvenie klienti ir Latvijas ostas, kurus apkalpojam ar 15 dažādu peldlīdzekļu floti, jaudīgu tehnisko floti un spēcīgu intelektuālo floti – vairāk nekā 100 pieredzējušu speciālistu sastāvā.

LVR Flote saimnieciskā darbība tiek veikta saskaņā ar spēkā esošo nacionālo likumdošanu, starptautiskajiem jūrniecības nozares kodeksiem, standartiem un vadlīnijām. LVR Flote nodrošina atbilstību obligātajām prasībām darbības kvalitātes, drošības un vides aizsardzības jomās.

LVR Flote nav līdzdalības citās kapitālsabiedrībās.

Zīmols

LVR Flote vīzija ir būt par kvalitatīvāko ostu tehnisko pakalpojumu sniedzēju Latvijā. Mērķtiecīgi realizējot savu attīstības stratēģiju, 2022.gada nogalē uzņēmums īstenoja korporatīvās identitātes maiņu un kopš 2022.gada 16.novembra uzņēmuma nosaukums un zīmols mainīts uz LVR Flote (iepriekš RĪGAS BRĪVOSTAS FLOTE). Korporatīvās identitātes maiņas pamatā ir ne tikai laikam līdzejoša vēlme pēc jauna vizuālā tēla, bet dziļāka nozīme uzņēmuma stratēģiskajā attīstībā.

LVR Flote identitāte un nosaukums nav nejaušība, tas ir rūpīgi pārdomāts, ietverot gan Latvijas lielo ostu nosaukumu abreviatūras Liepāja  Ventspils Rīga, gan Latvijas valsts simbolu LV, gan uzņēmuma rašanās un mītnes vietu – Rīgu R. Savukārt, Flote – tas ir mūsu tehnisko resursu un spēju kopums. Tādējādi LVR Flote – ir kods, kurā ir ietverta uzņēmuma vīzija un reizē simbols tā kompetencēm.

LVR Flote vīzija ir būt par kvalitatīvāko ostu tehnisko pakalpojumu sniedzēju Latvijā

This site is registered on wpml.org as a development site.